Otomatik Teras Kapama Sistemleri Hakkında
03 Ağu

Teraslar bir evin diğerlerinden farklı olmasını sağlayan alanlardan bir tanesi. Maalesef her evde teras olması söz konusu olmuyor. Bu sebeple de terasa sahip bir evde ikamet eden kişiler bunun avantajlarını her zaman kullanıyorlar. Teraslarda kaliteli bir zaman geçirebilmek için otomatik teras kapama sistemleri kullanılmaktadır. Bunlar basit tabirle tente modelleri arasında yer alır. Ancak özellikleri bakımından çok gelişmiş ürünlerdir.

Teraslarınız normal şartlarda yağmura ve güneş ışınlarına tamamen açık alanlardır. Bu durum teraslarda zaman geçirmeyi oldukça zorlu bir iş haline getirir. Terasların daha rahat bir şekilde kullanılabilmesi için bu kapama sistemleri kullanılacaktır. Otomatik olarak terasları yağmurdan ve kardan koruyan bu sistemler teras sahibi olmanın ayrıcalığını insanlara hissettirmeyi başarır.

Otomatik Teras Kapama Sistemleri
Otomatik Teras Kapama Sistemleri

Otomatik Teras Kapama Sistemlerinin Özellikleri

Teras kapama sistemlerinin en önemli özelliği otomatik olarak açılıp kapanabilmesidir. Geçmiş yıllarda uzaktan kumanda ile kontrol edilen tente sistemleri artık otomatik olarak hareket edebilir. Yaz aylarında terasınızdaki tente sistemini açık bırakmış olabilirsiniz. Eğer beklenmedik bir yağmur başlarsa tüm planlarınız alt üst olabilir. Kullanılan otomatik teras kapama sistemleri bunun önüne geçecektir.

Sensörler kullanılarak üretilen bu sistemlerde yağmuru algıladığı anda otomatik olarak kapanabilmektedir. Yağmurun dinmesi ile açılan tenteler teraslar için en muhteşem ürünler olarak gösterilir. Tentelerin otomatik olarak hareket etme özelliği istendiği takdirde kapatılabilmektedir. Bu sayede kontrol her zaman sizin elinizde olacaktır.

Otomatik Teras Kapama Sistemleri Nereden Alınır?

Otomatik sistemler teknolojinin bütün imkanlarından faydalanmaktadır. Bu sebeple de tente satışı yapan firmaların tamamında satışı olan bir ürün değildir. Yalnızca uzun süredir bu hizmeti veren kurumsal firmalar bu tarz teknolojik ürünlerin satışını gerçekleştirebilirler.

İstanbul’da hizmet veren Arma Tente bu konuda lider firma olarak gösterilmektedir. Firmamız otomatik ürünlerin satışını ilk günden itibaren başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Ücretsiz montaj hizmeti sunan firmamızdan alınan otomatik teras kapama sistemleri başarılı bir şekilde teraslara kurulacaktır. Kurulum sonrasında gerekli testler de yapılarak siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğinden emin olunmaktadır. Firmamızdan alacağınız sistemleri uzun yıllar güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif