Otomatik Katlanır Çatı Hakkında
14 Tem

Bir mekana giderken mekanın dış kısmında oturmak istediniz ve havada kuvvetli yağmur etkili. Mekana giriyorsunuz ve dış kısımda otomatik katlanır çatı olduğunu görüyorsunuz. İşte o an dışarıda oturabileceğiniz anlaşılıyor. Tentenin avantajları arasında yer alan bu sistem sayesinde işletme sahipleri hem daha fazla kazanıyor hem de daha fazla müşteri çekiyor.

Otomatik Katlanır Çatının Sağladığı Özellikler

Arma Tente, 2008 yılından beri müşterilerine hizmet vermekte. Bu hizmetler arasında mafsallı tente, pergola tente, otomatik tente gibi birçok hizmet yer alıyor. Bu hizmetlerden birisi de otomatik katlanır çatı olmakta. Birçok müşterinin tercihleri arasında olan bu sistem müşteriler için önemli olmakta. İnsan gücü ile uzun süre uğraşarak bir çatıyı kapatıp açmak yerine makinenin bu işi otomatik yapması hem zaman tasarrufu sağlar hemde yorulmamakta etkili olur.

Otomatik Katlanır Çatı
Otomatik Katlanır Çatı

Otomatik katlanır çatının manuel olana göre daha yüksek fiyata sahip olsa da uzun ömürlü olması bu konuda müşterinin ilgisini çekmekte. Arma Tente’nin sunduğu kaliteli hizmetler arasında yer alan bu ürün, hem işletmeler hemde normal müşteriler için birçok avantaja ev sahipliği yapıyor. Bu avantajlardan birisi de en başta belirttiğimiz gibi uzun ömürlü olması. Dayanıklı bir yapıya sahip bu sistem, yıllarca kullanılabilir durumda olmaktadır. Bu ürünün bir diğer avantajı da işletmelere ek gelir sağlamasıdır. Eğer ki zaman zaman yağmur yağan veya çok güneşli bir yerde bulunan bir kafeniz var ise katlanır çatı bu durumdan müşterileri koruyacaktır. Bu da hem ek müşteri hemde ek gelir sağlayan bir durum olmakta.

Otomatik katlanır çatı yalnızca bu kadar avantaj sunmuyor. Bu sistemlerin bir diğer avantajı da otomatik bir şekilde kullanılması. Makinenin otomatik bir şekilde çatıyı açıp kapatabildiği bu sistem sayesinde müşteri yorulmadan ve daha hızlı bir şekilde bu işi halletmiş oluyor. Otomatik tentelerin bir diğer avantajı ise yağmurları algılamasıdır. Yağmur başladığında katlanır çatı hemen kapanır ve müşteriler yağmurlu havanın etkisinden korunmuş olur. Bu da otomatik bir şekilde katlanır çatı kullanmanın avantajları arasında yer almakta.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif