Kumandalı Tente Sistemleri Hakkında
01 Ağu

Tentelerin ebatları yükseldikçe ağırlıkları da paralel olarak artış göstermektedir. Yüksek ebatlara sahip olan tentelerin elle açılması oldukça zor olur. Bu sebeple de kumandalı tente sistemleri kullanılmaktadır. Kumandalı tenteler herhangi bir efor sarf etmeden kumandalar yardımıyla açılıp kapatılabilir. Tentelerin modeli göre yarı açık pozisyona getirilme şansı da bulunmaktadır.

Kumandalı tenteler genellikle alüminyum, ahşap ya da camdan üretilen ürünlerdir. Özel kumaşlar kullanılarak üretilen ürünler genellikle hafif olduğundan kumandalı olarak üretilmezler. Oluşturulduğu malzeme fiyatının yükselmesine sebep olurken çok daha uzun süre kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bu sebeple de uzun vadede kazançlı çıkmayı düşünen kişiler için en doğru ürünler olacaktır.

Kumandalı Tente Sistemleri
Kumandalı Tente Sistemleri

Kumandalı Tente Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen tente sistemlerinin kullanıldığı alanların başında oteller gelir. Oteller, her zaman yemek yenen alanlara özen gösteren işletmelerdir. Bu alanlarda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan oteller açık alanlarda yemeklerini verirler. Açık alanların koruma altına alınabilmesi için deuzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ürünler kullanılmaktadır.

Restoranlar ise kumandalı tente sistemleri için diğer bir doğru adres olacaktır. Ülkemizin yemek kültürü çok gelişmiş olduğundan çok sayıda farklı restoran hizmet vermektedir. Restoranlar bulundukları rekabet ortamında bir adım önde olmak adına açık alanlarda da hizmet vermeye özen gösterirler. Bu alanlar da kumandalı sistemler ile koruma altına alınmaktadır.

Tente sistemlerinin en çok kullanıldığı bir diğer işletmeler kafeler olacaktır. Uzun süre zaman geçirilen bu işletmeler her zaman açık alanlara sahip olurlar. Açık alana sahip olmayan bir kafe yok denecek kadar azdır. Bu sebeple de tente sistemlerine çok fazla ihtiyaç duyulur. Tentelerin uzaktan kontrol edilebilmesi ve müşterilerin rahatsızlık duymaması için kumandalı tenteler tercih edilmektedir.

Kumandalı Tente Sistemleri Nereden Satın Alınır?

Üst düzeyde hizmet sunabilen tenteler her zaman Arma Tente gibi sektörün lider firmalarından satın alınmalıdır. Firmamız gerekli tüm kontrolleri yaparak muhteşem bir ürün ortaya çıkarır. Kurulum işlemleri gerçekleştikten sonra kumandalı tente sistemleri kullanmaya hemen başlanabilir. Hiçbir güvenlik sorunu yaşanmayacak ve tentelerde ortaya çıkacak problemlerde firmamız gerekli müdahaleleri yapacaktır.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif