cam tavan konforu
21 Haz

İşletmeler müşterileri için en harika ortamı hazırlamak adına sürekli olarak farklı çalışmalar gerçekleştirirler. Kafe, restoran ya da otellerin müşterileri memnun edecek bir alan oluşturması için açık alanları tercih etmesi şarttır. Açık alanlarda geçirilen zamanı daha keyifli hale getirmek adına da cam tavan teknolojisinden faydalanılmaktadır. Açık alanların üst kısımlarının koruma altına alınmasına rağmen hala gökyüzünün görünebilmesini isteyen işletmeler cam tavanları tercih ederler.

Açık alanların mevsimsel etmenlerden en iyi şekilde korunabilmesi adına tenteler tercih edilmektedir. Ancak bazı işletmeler tentelerin açık alanın üstünü kapattığından bunu istemezler. Böyle durumlarda kullanılan cam tavanlar açık alanlardaki ferahlığın daha üst seviyede olmasını sağlayacaktır.

Cam Tavan
Cam Tavan

Cam Tavan Kullanımının Avantajları ve Dezavantajları

Cam tavanların en önemli özelliği gökyüzünü kapamayarak insanların açık alanda oldukları hissini daha üst seviyede yaşamasını sağlamaktadır. İnsanlar eğer üzerlerinde gökyüzünün olmasını istiyorlarsa bu tarz işletmeleri tercih ederler. Birçok işletme estetik açıdan da cam tavanları daha üst seviyede görmektedir. Bu sebeple cam tavanlar rahatlıkla kullanılabilir.

Cam tavanların kullanımında bazı dezavantajlar da ortaya çıkmaktadır. Bunun ilk sırasında güneş ışınlarını kesmemesi gösterilebilir. Güneş ışınlarına karşı bir koruma sağlamıyor oluşu bazı işletmeleri rahatsız eden bir durum olabilir. Tentelerde sunulan gölgeler cam tavanlarda oluşmayacaktır. Bunun dışında cam tavanların üzerine düşen yapraklar ya da yağmur ve karın oluşturduğu lekeler aşağıdan görülebilir. Sürekli olarak cam tavanların temizlenmesini sağlamaya zaman ayıramayacak olan işletmeler de cam tavan yerine tenteleri tercih ederler.

Cam Tavan Nereden Alınabilir?

Tercihini cam tavandan yana kullanan işletmeler her zaman doğru bir alışveriş yapmak zorundadır. Camların güvenlik açısından yeterli kaliteye sahip olmaması tam anlamıyla bir felaketi ortaya çıkarabilir. Bu sebeple de her zaman güvenilir ve kaliteli markalardan cam tavan alışverişleri yapılmalıdır. İstanbul’da bulunan işletmelerin ihtiyaç duydukları cam tavanlar için en doğru adres Arma Tente olacaktır. Firmamıza yapılan başvurular sonrasında işletmeler için muhteşem cam tavanlar kurulmaktadır. Kurulum ve sonrasına yapılan testler ile tavanların güvenliğinden emin olunduktan sonra kullanımına izin verilmektedir. Uzun süreli bir garantiye sahip olan bu camlar ile birlikte işletmeler istedikleri yapıya kavuşabilirler.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif