Bioclimatik Sistem Nedir
30 Haz

İstanbul iklim özellikleri bakımından yılın belirli kısımlarını bunaltıcı sıcak altında geçirmektedir. Sıcaklara dayanmak için insanlar her zaman klimalı ortamlara akın ederler. Ancak klimanın da insan sağlığına belirli zararlı bulunur. Bu sebeple son dönemde işletmeler bioclimatik sistem kullanmaya başlamıştır. Ortamların havalandırılması ve sıcaklığının dengelenmesi için doğadan faydalanılan sistemlerdir.

Bioclimatik Sistem Nasıl Kullanılır?

İşletmeler açık alanlarını koruma altına almadan önce araştırmalarını kapsamlı bir şekilde gerçekleştirirler. Kendileri için en iyi olan ürünlere yönelim göstereceklerdir. Ürün seçenekleri arasında bioclimatik sistemler direkt olarak dikkatleri üzerine çeker. Ancak birçok işletme bu sistemlerin nasıl kullanılacağını ve faydalarını bilmemektedir.

Bioclimatik Sistem
Bioclimatik Sistem

Teknolojiden sonuna kadar faydalanan bu sistemler doğanın mevcut haline göre şekil değiştirme özelliğine sahiptir. Açık alanların üzerini örten kısımlarda özel paneller yer alır. Bu paneller istenen yöne doğru hareket edebilir. Yere dik bir pozisyona geldiğinde güneş ışınları alana dolmaya başlar. Yere paralel olduğunda ise tam bir gölge oluşturulacaktır. Hafif bir açıyla duruşu ortamı aydınlatan ancak güneş ışınlarından dolayı rahatsızlık oluşturmayan bir hale sokar.

İşletmelerde kullanılacak olan bioclimatik sistemgün içerisindeki hava koşullarına göre en doğru ortamı hazırlamayı sağlayacaktır. Böylece işletmeler yalnızca güneşli ya da yağmurlu günlerde tercih edilen bir mekan olmaz. Her an en iyi ortamı sunan ve insanların sıklıkla tercih ettiği bir adrese dönüşür.

Bioclimatik Sistem Nasıl Kurulur?

İşletmelerin bioclimatik sistemleri kullanmaya karar vermesinin ardından Türkiye’nin lider firması ile iletişime geçmesi gereklidir. Arma Tente hem İstanbul’un hem de Türkiye’nin tente ve pergola sistemleri konusunda lider firmaları arasında yer alır. Satın alacağınız bioclimatik sistemdirekt olarak Arma Tente tarafından kurulacaktır. Her aşamasını takip edebileceğiniz bu işlemler ile işletmeleriniz muhteşem bir hale gelebilir.

Firmamıza gelerek başvurularınızı yaptığınızda onlarca farklı ürün arasından seçim yapmanız gerekecektir. Bazı ürünler yapı olarak işletmelerinize uymaz. Bazıları ise tam da sizin işletmeniz için üretilen ürünler olacaktır. Seçimlerinizi yaptıktan sonra arkanıza yaslanıp işletmenizin muhteşem bir şekilde değişmesini takip edebilirsiniz. Yeni hali hem sizleri hem de müşterilerinizi adeta büyüleyecek.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif