Otomatik Açılır Tente Hakkında
25 Tem

Tentelerin sahip oldukları teknoloji her geçen gün artış gösteriyor. Geçmiş dönemde yalnızca insanları güneşten ve yağmurdan koruyan tenteler artık çok farklı imkanlar sunmakta. Tentelerin artık açılıp kapanabilir olması sıcak yaz akşamlarında ortamın çok daha havadar bir hale getirilmesini sağlıyor. Otomatik açılır tente modelleri ise açılır kapanır tentelerin en üst modeli olarak gösterilebilir.

Otomatik olarak hizmet veren modeller herhangi bir komut vermeden otomatik olarak, kendisini yağmura göre açıp kapatabilen modellerdir. Bunu sahip olduğu sensörler yardımıyla yapar. Yağmur çok hafif de olsa yağmaya başladığında tenteler kapanacaktır. İstenirse uzaktan kumandası ile birlikte de kontrol edilebilir.

Otomatik Açılır Tente
Otomatik Açılır Tente

Otomatik Açılır Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Otomatik açılır tentelerin kullanım alanı oldukça. Balkonlarda ya da bahçelerde kullanımı çok fazla önerilen ürünler olmaz. Genellikle daha profesyonel alanlarda kullanılması doğru olacaktır. Tercih edilecek olan otomatik açılır tente modelleri çok sayıda insanı yağmurdan korumayı başarabilir. Bu sebeple de oteller, restoranlar ya da kafeler için olmazsa olmaz ürünler arasında gösterilmektedir.

İşletmelerde tentelerin kullanımında müşterilere rahatsızlık verilmemesi çok büyük önem taşır. Tentelerin elle açılıp kapanması mümkün değildir. En azından uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen modeller tercih edilmelidir. Ancak otomatik tenteler her yönden kusursuz ürünlerdir ve kendileri hava durumuna göre açılıp kapanabilirler. İşletmelerin iş yoğunluğunda düşünmesine gerek kalmadan kendileri hareket ederek tüm misafirleri yağmurdan korumayı başaracaktır.

Otomatik Açılır Tenteler Nereden Alınır?

Otomatik tenteler oldukça özel bir teknolojiye sahiptir. Bu durum biraz daha maliyetli olmalarına sebep olur. Ayrıca özel ürünler olduklarına tente satışı yapan firmaların tamamında bulunmamaktadır. İstanbul’da olup otomatik açılır tente kullanmayı düşünen kişiler her zaman Arma Tente markasını tercih edebilir.

Arma Tente tarafından sunulan otomatik tenteler uzun süre garanti kapsamında müşterilere ulaştırılmaktadır. Firmamıza gelerek taleplerinizi sunduğunuzda otomatik tente modellerinin tamamını görme şansını elde edersiniz. Bugüne kadar uyguladığımız onlarda farklı modeli sizlere sunan çalışanlarımız kararlarınızı verdiğiniz anda adreslerinize gelerek ölçüm işlemlerini gerçekleştirirler. Ölçümlerden sonra üretim ve montaj işlemleri ile otomatik tenteler işletmenizde hazır hale gelecektir.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif