Elle açılır tente
22 Haz

Tenteler bizleri yağmur ya da kar gibi etmenlerden kış aylarında, kavurucu güneşten ise yaz aylarında korumak için imal edilen ürünler. Evlerimizin dışında olduğumuz her alanda tentelere ihtiyaç duyabiliyoruz. Açık alanların tamamının tenteler ile korunması son derece önemli. Açık alanlara sahip olan işletmeler de artık tente kullanımını şart görüyorlar. 

Evlerin balkonlarında bolca kullanılan tentelerin işletmelere de sıçraması çok daha teknolojik ürünlerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Artık otomatik tenteler ve pergola sistemleri ile işletmeler çok daha kullanışlı bir hale gelebiliyor. Bu kadar teknolojik ürüne rağmen elle açılır tenteler de hala tercih edilmekte. Elle açılır tente fiyatları diğer ürünlere göre daha uygun seviyelerde olduğundan birçok insanın hala ilk tercihi.

Elle Açılır Tentelerin Özellikleri Neler?

Elle açılır tenteleri adı üstünde bir ürün olarak göstermemiz mümkün. En basit tente seçeneği olarak sabit tenteler gösterilir. Devamlı olarak açık duran ve kapanamayan bu tentelerin biraz daha gelişmiş olanı ise elle açılır tentelerdir. Bu tenteler istendiğinde açılıp kapatılabilir. Ancak bu işlem için kullanıcıların tentenin yanına giderek kolu çevirmeleri gerekli olacaktır. 

Tentelerde yer alan ve kendi ekseni etrafında dönen kolun çevrilmesi ile tenteler açılmaya ya da kapanmaya başlar. Bu işlemde tentenin ağırlığının bir kısmı çevrilen kola yansıyacaktır. Bu sebeple de biraz güç kullanılması gerekli olabilir. Ayrıca tek bir tur çevirmek yeterli olmaz. Genellikle çok sayıda tur ile tentenin tamamen açılması ya kapanması sağlanır. Elle açılır tente fiyatları bu sebeplerden dolayı daha uygun seviyelerde seyretmektedir. 

Elle Açılır Tenteler Neden Tercih Ediliyor?

Elle açılır tentelerin tercih edilme sebeplerinin ilk sırasında fiyatları yer alır. Herhangi bir ekstra donanıma sahip olmamaları sebebiyle fiyatları uygun seviyelerde seyreder. Birçok kişi diğer tente çeşitleri ile karşılaştırıldığında çok daha uygun seviyede fiyatlara sahip olan bu tenteleri reddedemez ve siparişlerini vakit kaybetmeden verir. 

İnsanların yaptıkları tercihlerde elle açılır tente fiyatları en önemli etmen olsa da tek etmen değil. Bu ürünler herhangi bir elektronik mekanizmaya sahip olmadıkları için bozulma riskleri yok denecek kadar azdır. Açıp kapamak için üretilen kollar dışında herhangi bir bozulabilecek kısmı bulunmaz. Yapılan alışverişler ile onlarca yıl bu tenteleri kullanmak mümkün olacaktır. 

Elle Açılır Tenteler Nerelerde Kullanılabilir?

Elle açılır tentelerin kullanım alanlarının ilk sırasında kesinlikle evler yer alıyor. Balkonlar elle açılır tenteler için son derece uygun. Tentelerin bulunduğu alanlar sürekli olarak kullanılmadığından kullanım dönemlerinde elle açıp kapamak hiç sorun yaratmayacak.

Evlerin dışında iş yerlerinin giriş kısımlarında da bu tenteler kullanılabilir. Elle açılır tente fiyatları çok uygun seviyelerde olduğundan işletmeler için hiçbir sorun yaratmayacaktır. Vitrindeki ürünlerin korunması ya da müşterilerin rahatlıkla giriş ve çıkış işlemlerini yapmasında elle açılır tenteler harika bir yardımcı olacaktır. 

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif