Giyotin Cam Nedir
21 Haz

Dikey doğrultuda açılıp kapanan camlar giyotin cam olarak isimlendirilmektedir. Giyotin camlar son dönemde evlerde hem de işyerlerinde kullanılan sistemler olurken kullanıcılarına muhteşem avantajlar sunar. Bu avantajlardan en iyi şekilde faydalanmak isteyen kişiler hemen bulundukları şehirlerdeki firmalara giderek siparişlerini vermektedir. İstenen verimin alınabilmesinde tercih edilen firmaların da büyük bir önemi bulunur.

Evlerde Kullanılan Giyotin Cam Modelleri

Hepimiz dışarıda zaman geçirmeyi seviyor olsak da kendimizi en huzurlu hissettiğimiz yer evimiz olacaktır. Ömrümüzün çok büyük bir kısmı evlerimizde geçer. Bu sebeple de evlerimizin daha güzel bir hale gelmesi için yapacağımız çeşitli çalışmalar yaşam kalitemizi arttıracaktır.

Giyotin camlar evlerde de sıklıkla kullanılan bir teknolojidir. Genellikle balkon, bahçe ya da havuza çıkış bölgelerinde giyotin camlar kullanılmaktadır. Çıkışın yapılacağı bölgedeki duvarın tamamı giyotin camlardan oluşur ve böylece manzara günün her saatinde rahatlıkla görülebilecektir. Evleri adeta bir kapalı alan olmaktan çıkarak muhteşem bir teknolojidir.

Giyotin Cam
Giyotin Cam

İşyerlerinde Kullanılan Giyotin Cam Modelleri

Evlerde kullanılan giyotin cam modelleri ile işyerlerindekiler arasında belirli farklar bulunur. Genelde işyerlerindeki camlar yarıdan başlayan modellerdir. Duvar yarıya kadar yükselir ve o seviyede bırakılır. Normal şartlarda pencerelerin kullanılacağı yükseklikten giyotin camlar başlamaktadır. Bu sayede işyerleri için çok daha uygun bir model elde edilmiş olur.

İnsanlar işletmelerde zaman geçirirken açık alanlarda oturmayı tercih ederler. Üst kısımları tenteler ile korunana alanlar yan duvarlarda da giyotin camlar ile korunacaktır. Bu camlar uzaktan kumanda ile açılıp kapandığı için işletmeler tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Açılıp kapanma aşamasında herhangi bir yer işgal etme durumu da olmayacaktır.

Giyotin Camlar Nereden Alınır?

İstanbul’da ikamet eden kişiler eğer giyotin cam satın almayı düşünüyorlarsa hiçbir endişelerinin olmaması gerekir. Arma Tente markası ülkemizin giyotin camlar konusunda lider firmaları arasında yer almaktadır.

Firmamıza gelerek taleplerini ileten kişiler ölçülerin alınması ve montaj işlemlerinin yapılması için beklemeye geçeceklerdir. Uzman ekipler giyotin camların uygulanacağı adreslere gelerek ölçüleri aldıktan sonra camlar hazırlanır ve montaj için adreslerde olunur. Kısa sürede montaj da tamamlandıktan sonra evler ve işyerlerinde rahatlıkla bu cam sistemleri kullanılacaktır.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif