Tente İmalatı

Anasayfa » Tente İmalatı

Tente imalatı, genel olarak üretici temelli yapılan bir hizmet olup firmamız bünyesinde özel tasarlanmış tenteler atölyelerimizde üretimleri gerçekleştirilmektedir.

tente imalatı

İstanbul tente imalatı açısından oldukça gelişmiş olup pek çok firma tente imalatı gerçekleştirmektedir. Arma tente olarak kendi üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Farklı model ve tarzlarda olan geniş ürün yelpazemizle ihtiyacınız olan tente sistemlerine internet sitemiz üzerinden bakabilir, ürünlerimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Karar aşamasından sonra ürünlerimizi görmek ve üretime geçmesini istediğiniz ürünlerimiz hakkında firmamız yetkililerinin de önerisiyle daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tente imalatı, son zamanlarda pek çok firma tarafından yapılmakta ve satışa sunulmaktadır.

 

İstanbul Tente İmalatı

Genel tente imalatı yapan firmalara bakıldığında ise İstanbul tente imalatı çokça artış gösteren illerden birisi olmuş ve biz de Arma tente olarak ürünlerimizle bu artışta büyük bir yere ve talebe sahip bir konumdayız.

Tente imalatlarımız yaklaşık 1 hafta gibi bir sürede üretilmekte olup, kafeniz, eviniz veya iş yerinizin kullanımı için size sunulmaktadır. Bu teslim süresi firmadan firmaya değişiklik göstermekle birlikte sizin tercihinizin tecrübeli bir üretici firmasından yana olacağını düşünüyor ve farklı ürün seçeneklerimizle internet sitemizde ve şubemize sizleri bekliyoruz.

 

Tente İmalatı

İnsanlar dışarıya çıktığında kafelerde veya restoranlarda kapalı bir yerde oturmak yerine açık havayı tercih etmektedirler ve bu açık havayı da çoğunlukla farklı hava koşullarına uyum sağlaması amacıyla sahip oldukları açık hava alanını tenteyle kapatarak yaz kış bir kullanıma sahip olmaktadırlar.

Biz de geniş ürün yelpazesi ile müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

Tente modelleri genellikle sahip olduğu çalışma mekanizmalarıyla birbirlerinden ayrılmakta olup bu mekanizmalar tentenin teknik özelliklerini ve kullanılacağı mekân seçimlerini de etkilemektedir.

Her geçen gün artan müşteri talepleri doğrultusunda üretmekte olduğumuz tente modellerimiz;

  • Otomatik tente
  • Körüklü tente
  • Kasetli tente
  • Pergola tente
  • Sabit dekoratif tente
  • Mafsallı tente
  • Çift açılır tente olmak üzere pek çok tente modeli üretim ve satışını yapmaktayız.

 

Geniş ürün yelpazemizin olması sizin karar verme süreciniz için bir kararsızlık oluşturabilmektedir. Bu yüzden alanında yetkin firma temsilcilerimiz ile ihtiyacınız olan tente modeline doğru bir şekilde karar verebilirsiniz.

 

Tente Üreticisi

Standart özelliklere sahip pek çok ürün internet siteleri üzerinden satın alınabilmektedir ancak bu durum tente siparişinde olmamaktadır çünkü tente modellerinin farklı model ve çeşitte olup boyut ve ölçülerinin uygulanması düşünülen mekanlar için de farklılık göstermesi nedeniyle, profesyonel özel ölçü alımına, üretim ve kuruluma ihtiyaç vardır. Bu yüzden firmamızla iletişime geçmeniz halinde istediğiniz tente modelinize sahip olabilirsiniz.

 

Tente Montaj İşlemleri Ücretli mi?

Firmamızda ise satış işlemi şu şekilde ilerlemektedir; tente ihtiyacı olan müşterilerimiz iletişim numaralarından bize ulaşarak taleplerini açıkça belirtilir. Bu talepler doğrultusunda ise doğru ürün seçeneğine karar verilir ve üretime hemen başlanır. Üretim aşaması bittikten sonra ürünler tarafımıza belirtilen adrese ulaştırılır ve tente montaj işlemlerini ise ücretsiz gerçekleştirmekteyiz.

 

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif