Tente Fiyatları

Anasayfa » Tente Fiyatları

Tentelerin satın alım aşamasında ekonomik etmenler son derece önemlidir. Arma Tente olarak bizler, üretimden halka yaptığımız satışlarla birlikte en uygun fiyatları sunmayı başarmaktayız. İstanbul’da yer alan üretim noktamıza geldiğinizde ya da telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçtiğinizde tente fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Her zaman sektörün en iyi fiyat teklifleri ile karşı karşıya geleceksiniz.

 

İstanbul 2021 Tente Fiyatları

İstanbul’da satışa sunan tentelerin fiyatları birbirleri ile ciddi farklar gösterebilir. Bunun başlıca sebebi üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Ayrıca tentelerin sahip oldukları mekanizmalar ve tente sistemleri fiyatlar üzerinde etkili olabilmektedir. Tentelerde kullanılan ithal kumaşlar için fiyat Mtül başına 600 TL olarak belirlenmiştir. Eğer yerli kumaşlar tercih ediliyorsa 500 TL, PVC branda kullanılıyorsa 450 TL fiyat talep edilmektedir.

Kullanıldığı alanı çok şık bir hale getiren pergola tente fiyatları 10 m2 altındaki alanlar için 9.500 TL olarak belirlenmiştir. 10 m2 ile 25 m2 alana sahip pergola tenteler için belirlenen fiyat 10.500 TL’dir. Eğer korunmaya alınacak olan alan 26 m2 ya da daha fazlaysa her m2 için 460 TL fiyat talep edilmektedir.

Bükümlü pergola sistemler ise çok daha profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerde 25 m2 alana kadar değişen alanlara sahip olan ürünler 11.000 TL’den satışa sunulur. Eğer daha büyükse her m2 için 550 TL ücret talebi yapılmaktadır. Bu muhteşem fiyatlar için firmamıza gelerek başvurularınızı yapmanız yeterli olacaktır.

 

Tente Fiyatları

Mevsim değişiklileri kendine göre ihtiyaçlar doğurur. Bu duruma en çağdaş ve etkili çözüm tentedir. Tente fiyatları  işlevi ile kıyaslanamaz bile, çünkü tente kullanmak görsel ve estetik yönünden muhteşem bir seçimdir. Her ölçüye uyarlanabilecek bir sistem olan tente kullanımı bir ayrıcalıktır. Şık ve işlevsel modelleriyle sizin zevkinize uyabilecek seçeneklerimizi mutlaka inceleyin.

Modern sağlıklı kumaşlarımız, alüminyum panellerden otomatik tentelerimiz, açılı kapanır sistemlerimiz kesinlikle görülmeye değer. Arma tente olarak günün her saati ölçüm ve değerlendirme yapabilir beraber çalışabiliriz.

 

Tente Fiyat Çeşitleri

Tente fiyatları kumandalı, açılır kapanır, mekanizmalı, otomatik gibi seçenekler için farklı değerlendiriliyor. Her alanın ölçüsü ve tercih edilen sistem farklı olacağından titizlikle alınabilecek ölçü ve ürün özelliklerine göre çıkarılarak en uygun fiyatla üstün kalite garantili tenteye sahip olabilirsiniz.

Balkonlar, teraslar, dükkan önleri, kafeler, restoranlar, iş yerleri, eğlence mekanları, plajlar, kış bahçelerinizi oluşturabiliriz. Daha aklınıza gelebilecek her yerde kullanabileceğiniz geniş bir yelpazeden tente seçimi yapabilirsiniz. Havadar mekanlarınızı tamamen kapatmak değil, dış etkenlere göre ayarlayabilmek mi istiyorsunuz?

 

Tente İmalat Fiyatları

Tente modelleri kullanım şekline göre sabit dekoratif tente, Otomatik mafsallı, körüklü raylı modellerimiz estetik görünüm ve kullanımdadır. Ayrıca ışıklı, kasetli, bioclimatik, mafsallı ve çift açılımlı olarak pek çok seçeneğimizle hizmet veriyoruz. Otomatik tenteler modern kullanım sunarken kaliteli aparat ve yan elemanlarla dayanıklıdır. Dükkan önleri, kamelyalarınız, kafeler, restoran ve mekanlarınıza uygun tente fiyatlarımızı kaliteli ürün, kusursuz işçilikle yapıyoruz. Günün her saati sitemizi ziyaret ederek ya da telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

Uygun fiyat, güvenli ödeme seçenekleri ve doğa dostu malzemelerden tentenizi üreterek kurulum yapıyoruz. Ürün kalitesi iş ve işçi güvenliğine özenle çalışmalarımızı sürdürüyor. Sizlerin de sağlık ve güvenliği için titizlikle çalışıyoruz. Kurulum yapacağımız tente seçeneğiniz ne olursa olsun. Söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizde olacağımızdan emin olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızın ödülünü siz değerli müşterilerimizin beğenisi ve bize güveninden alıyoruz.

 

Bioclimatik Pergola Nedir?

Bioclimatik tente dış etkenlere karşı korunması gereken mekanlarınıza şık, modern görünümle beraber gelen muhteşem seçenektir. Hareketli alüminyum panellerden oluşan bir tenteniz olsun istiyorsanız. Hem de gerektiğinde güneş ve hava almak istiyorsanız bioclimatik sistem tam size göredir. Arzu ettiğiniz zaman otomatik olarak panelleri yere dik açı oluşturacak konuma getirerek havalandırma sağlayabilirsiniz.

Biz sizler için üst kalite malzeme, doğaya saygılı ürünler ve mükemmel ustalığımızla çalışıyoruz. Armatente.com olarak 7/24 hizmet vermeye hazır sitemizden alabileceğiniz bilgiler ışığında çalışmaya başlayabiliriz. Siz sadece seçeneğinizi yapın tercihinizi belirleyin biz, kusursuz ürününüze kolaylıkla sahip olabileceğinizi garanti ediyoruz.

 

Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Tentelerin kullanım alanlarında farklılıklar bulunmaktadır. Tentelerde olduğu gibi tente kullanım alanlarında da büyük bir çeşitlilik söz konusu olur. Tenteler genel olarak açık alanlara sahip cafe, restoran ya da mağazalarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra balkon ve teraslar için de muhteşem ürünler olarak gösterilebilir. Turizm sektörümüzün merkezinde yer alan lüks otellerin tamamında firmamız tarafından üretilen tente modelleri kullanılmaktadır.

Tente Sistemlerinde Çeşitlilik

Tenteler, kendi aralarında çeşitliliğe sahiptirler. Sahip oldukları özelliklere göre ayrılan tenteler arasından seçim yapmak oldukça zor olabilir. Yapılacak seçimlerde tente fiyatları da önemlidir ancak doğru bir kullanım sunmayan tentelerin ekonomik olması da bir anlam ifade etmemektedir. Firmamız tarafından üretilen ve tüm dünyaya servis edilen tente modelleri;

  • Motorlu tente,
  • Tente sistemleri,
  • Otomatik tente,
  • Pergola tente sistemleri,
  • Mafsallı tente çeşitleri,
  • Sabit dekoratif tente,
  • Çift açılır tente,
  • Körüklü tente,
  • Kasetli tente,
  • Şeffaf katlama tente olarak sayılabilmektedir.

Firmamızda bu ürünlere ek olarak açılıp kapanabilen cam ve balkon sistemleri de sunulmaktadır. İşyerleri ve evlerinde cam bölmelere ya da geçiş sistemlerine ihtiyaç duyan kişiler bizlerle iletişime geçebilmektedir.

Tente Tasarımı Nasıl Seçilir?

Tente seçimi yapılırken tente fiyatları üzerinden karar vermek çok doğru olmayacaktır. Tentelerin seçimi yapılırken ilk olarak kullanım alanının özelliklerine bakılması gerekir. Bunun sonrasında tentelerin sabit ya da otomatik olacağına karar verilmelidir. Alanın ebatlarının çok büyük ya da çok küçük oluşu bazı tente modellerini seçenekler arasından çıkarabilir. Tüm bu etmenler göz önünde bulundurularak seçimler yapılmalıdır.

Motorlu Tente Sistemleri

Tenteleri kullanırken enerji harcamak istemeyen kişiler için en doğru seçim olacaktır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen bu sistemler işletmeler için muhteşem bir seçenektir.

Sürgülü Cam Sistemleri

Herhangi bir bölümü ayırmak ya da dış dünya ile bağlantının olmasını sağlamak amacıyla kullanılan sürgülü cam sistemleri alandan çok büyük bir kazanç sağlamaktadır. Sistemlerde kullanım alanına doğru açılan bir kapının olmayışı muhteşem avantajlar sunar.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif