Tente Fiyatları

Tentelerin satın alım aşamasında ekonomik etmenler son derece önemlidir. Arma Tente olarak bizler, üretimden halka yaptığımız satışlarla birlikte en uygun fiyatları sunmayı başarmaktayız. İstanbul’da yer alan üretim noktamıza geldiğinizde ya da telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçtiğinizde tente fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Her zaman sektörün en iyi fiyat teklifleri ile karşı karşıya geleceksiniz.

Tente Modelleri Ve M2 Fiyat Listesi

İstanbul’da satışa sunan tentelerin fiyatları birbirleri ile ciddi farklar gösterebilir. Bunun başlıca sebebi üretimde kullanılan malzemelerin kalitesidir. Ayrıca tentelerin sahip oldukları mekanizmalar ve tente sistemleri fiyatlar üzerinde etkili olabilmektedir.

 • Tentelerde kullanılan ithal kumaşlar için fiyat Mtül başına 600 TL olarak belirlenmiştir.
 • Yerli kumaşlar tercih ediliyorsa 500 TL, PVC branda kullanılıyorsa 450 TL fiyat talep edilmektedir.
 • Kullanıldığı alanı çok şık bir hale getiren pergola fiyatları 10 m2 altındaki alanlar için 9.500 TL olarak belirlenmiştir. 10 m2 ile 25 m2 alana sahip pergola tenteler için belirlenen fiyat 10.500 TL’dir. Eğer korunmaya alınacak olan alan 26 m2 ya da daha fazlaysa her m2 için 460 TL fiyat talep edilmektedir.

Otomatik pergola sistemler ise çok daha profesyonel bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerde 25 m2 alana kadar değişen alanlara sahip olan ürünler 11.000 TL’den satışa sunulur. Eğer daha büyükse her m2 için 550 TL ücret talebi yapılmaktadır. Bu muhteşem fiyatlar için firmamıza gelerek başvurularınızı yapmanız yeterli olacaktır.

Tentelerin kullanım alanlarında farklılıklar bulunmaktadır. Tentelerde olduğu gibi tente kullanım alanlarında da büyük bir çeşitlilik söz konusu olur. Tenteler genel olarak açık alanlara sahip cafe, restoran ya da mağazalarda tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra balkon ve teraslar için de muhteşem ürünler olarak gösterilebilir. Turizm sektörümüzün merkezinde yer alan lüks otellerin tamamında firmamız tarafından üretilen tente modelleri kullanılmaktadır.

 Hızlı iletişim: (0212) 472 12 88

Farklı Tente Çeşitleri

Tenteler, kendi aralarında çeşitliliğe sahiptirler. Sahip oldukları özelliklere göre ayrılan tenteler arasından seçim yapmak oldukça zor olabilir. Yapılacak seçimlerde tente fiyatları da önemlidir ancak doğru bir kullanım sunmayan tentelerin ekonomik olması da bir anlam ifade etmemektedir. Firmamız tarafından üretilen ve tüm dünyaya servis edilen tente modelleri;

 1. Motorlu tente,
 2. Tente sistemleri,
 3. Otomatik tente,
 4. Pergola tente sistemleri,
 5. Mafsallı tente çeşitleri,
 6. Sabit dekoratif tente,
 7. Çift açılır tente,
 8. Körüklü tente,
 9. Kasetli tente,
 10. Şeffaf katlama tente olarak sayılabilmektedir.

Firmamızda bu ürünlere ek olarak açılıp kapanabilen cam ve balkon sistemleri de sunulmaktadır. İşyerleri ve evlerinde cam bölmelere ya da geçiş sistemlerine ihtiyaç duyan kişiler bizlerle iletişime geçebilmektedir.

Tente Nasıl Seçilir?

Tente seçimi yapılırken tente fiyatları üzerinden karar vermek çok doğru olmayacaktır. Tentelerin seçimi yapılırken ilk olarak kullanım alanının özelliklerine bakılması gerekir. Bunun sonrasında tentelerin sabit ya da otomatik olacağına karar verilmelidir. Alanın ebatlarının çok büyük ya da çok küçük oluşu bazı tente modellerini seçenekler arasından çıkarabilir. Tüm bu etmenler göz önünde bulundurularak seçimler yapılmalıdır.

Motorlu Tente Sistemleri

Tenteleri kullanırken enerji harcamak istemeyen kişiler için en doğru seçim olacaktır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilen bu sistemler işletmeler için muhteşem bir seçenektir.

Sürgülü Cam Sistemleri

Herhangi bir bölümü ayırmak ya da dış dünya ile bağlantının olmasını sağlamak amacıyla kullanılan sürgülü cam sistemleri alandan çok büyük bir kazanç sağlamaktadır. Sistemlerde kullanım alanına doğru açılan bir kapının olmayışı muhteşem avantajlar sunar.

Pergola Tente Modası

Günümüzde gölgelendirme ve diğer mevsim etkilerinden korunmak amacıyla en çok tercih edilen tente modeli olarak gösterilebilir. Pergola tente fiyatları diğer çeşitlere göre biraz daha yüksek olabilse de en yüksek dayanımı bu ürünler sunmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif