Pergola Tente

Tente modelleri arasından en estetik çözümler olarak kabul edilen pergola tente modellerimiz ile tanışmaya ne dersiniz? Mekanınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak, estetik, işlevsel çözümler sayesinde kusursuz dış mekanlar yaratmaya başlayın. Pergola sistemler diğer bir adıyla raylı sistemler olarak kabul edilmektedir. Uzaktan kumanda yardımıyla çalışır; gölgelik, kötü hava koşullardan korunma konusunda etkin bir şekilde rol oynar. Üstelik sadece belirli bir alanı havalandırma, kapatma, tüm alanları açma, kapama gibi özellikleri sayesinde sizlere tam bir özgürlük sunar. Kumanda yardımıyla hareketli, sabit alanları belirleyebilir; dilediğiniz zaman dilediğiniz bölgeyi açarak temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Pergola sistemi tamamen kapalı tutarak; sıcak ortamlar yaratabilirsiniz. Tamamen otomatik olan pergola tente çözümlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun, tasarım harikası ürünlerdir. Daha detaylı bilgi almak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Pergola Tente Nerelerde Kullanılır?

Pergola tente nerelerde kullanılır? Sorusu daha önce herhangi bir tente çözümü ile tanışmayan müşterilerimiz tarafından sıkça soruluyor. Tente çözümleri hiçbir zaman tek bir sektöre bağlı kalan bir çözüm değildir. Bireysel ve kurumsal olarak kullanım alanları, kullanım amaçları birbirinden farklı olabiliyor. Yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

  • Bakkallar
  • Restoranlar
  • Kafeler
  • Oteller
  • Kış Bahçesi
  • Balkonlar
  • Teraslar

Kurumsal kullanım alanlarının başında müşterilerine açık ama korunaklı bir alan deneyimi sunmak isteyen müşterilerimiz tarafından çokça tercih ediliyor. Bu sayede müşteriler açık alan dahilinde sigara içebiliyorlar. Bireysel kullanım alanlarında konforu yakalamak isteyen müşterilerimiz tarafından sunduğumuz çözümler tercih ediliyor.

Pergola Tente Fiyatları Ne Kadar?

Pergola tente fiyatları belirlenirken birçok farklı etken hesaba katılır. Bu yüzden pergola tente fiyatları ne kadar? Sorusu hakkında genel bir fiyat bilgisi sunmak imkansızdır. Fiyata etki eden etkenler, pergola tente sistemi, pergola tentenin inşa edileceği toplam metraj, pergola tente kalitesi gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yüksek kalite standartlarına uygun çözümlerle ve hesaplı fiyat avantajlarıyla tanışmak istiyorsanız; yapmanız gereken çok basit. Daha fazla vakit kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçin. Onlar tüm detaylar hakkında size bilgi sunsun, en hesaplı fiyat avantajını sağlasın.