Motorlu Tente

Tente modelleri sürekli olarak değişiyor ve gelişiyor. Kurumsal kullanım ve bireysel kullanım için kolaylık sağlamak; daha estetik bir görünüm yaratmak adına tasarlanmış olan motorlu tente modelleri ile kusursuz güzelliğe adım atın. Ürettiğimiz farklı çözümler sayesinde tüm kötü koşullara karşı koruma kazanacak; dilediğiniz zaman kapalı mekan dilediğiniz zaman açık mekanlar elde edebileceksiniz. Yağmur, kar, rüzgar, kötü hava şartları artık sizi etkilemeyecek. Kumandalı, tamamen otomatik sistemler arasından tercihinizi yapın. Kumandalı sistemler ile numaralandırmış bölmeleri açıp, kapatabilir ya da tüm sistemi tamamen kapalı hale getirebilirsiniz. Otomatik sistemler de yer alan sensörler hava koşullarını otomatik olarak algılar ve kendi kendine açılıp kapanma hareketini tamamlar. İsterseniz kontrol bir kumanda ile sizin elinizde olsun. Dilerseniz tamamen otomatik olarak tüm işlemler gerçekleşsin.

Motorlu Tente Nerelerde Kullanılır?

Motorlu tente kullanım alanları birçok farklı sektöre, birçok bireysel kullanım alanına yayılmış durumdadır. Daha dekoratif, daha eşsiz bir görünümü arayan, işletmesinin açık alanlarına işlevsellik kazandırmak isteyen bireysel ya da tüzel kişiler sunduğumuz kaliteli çözümlerden faydalanabiliyor. Motorlu tente nerelerde kullanılır? Cevabı oldukça basittir. Kötü hava koşullarına karşın, koruma sağlanması gereken tüm alanlarda motorlu tente sistemleri kullanılabilir. Yaygın kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Balkonlar
  • Teraslar
  • Kış Bahçeleri
  • Restoranlar
  • Kafeler
  • Oteller
  • Havuzlar

Ve daha pek çok farklı alanda kullanımı sağlanmaktadır. En akılcı çözüme ulaşmak ve hesaplı fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız; zaman kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçin.

Motorlu Tente Fiyatları Ne Kadar?

Motorlu tente fiyatları ne kadar? Sorusu ile çok sık bir şekilde karşılaşıyoruz lakin herhangi bir detay almadan genel bir fiyat aralığı vermek imkansız olacaktır. Fiyata etki eden faktörler hakkında bilgi edinerek; daha hızlı bir şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz. Toplam metraj, tente modeli, tente sistemi gibi detayları uzman kadromuza iletin. Daha sonra onlar size en hesaplı fiyat avantajını sunacaktır. Toplam metraj ve diğer konular hakkında bilgi sahibi değilseniz; yine ekibimizle iletişime geçerek en detaylı fiyat bilgisine anında ulaşabilirsinzi. Zaman kaybetmeyin, kötü koşullara karşı her zaman kazanan siz olun.