Rolingroff Nedir
21 Tem

Her mekanda yapılabilecek olan bu sistem, halk arasında açılır kapanır tavan, yuvarlanan teras veya katlanan teras şeklinde bilinmektedir. Açık hava tadını görkemli bir şekilde yaşamanız için kalifiye geliştiren Rolingroff, bahçe tasarımlarının da vazgeçilmez sistemlerinden bir tanesi olmuştur. Özellikle kış bahçesi çalışmalarında genellikle tercih edilen sistemlerdendir. Cam sistemleri ile tasarlanan tek düzenek bulunduğu için aydınlatma meselesi yaşanmamaktadır. Cam sistemi fırtına ve dolu gibi yağışlara karşıt metanetli olacak şekilde üretilmiştir. Sıradan açılır kapanır tavan sistemlerine göre değişik tek hareket sistemi sunmaktadır. Kendi ekseni etrafında dönebilen bütün paneller açılır cam tavanda bulunduğu gibi geriye doğru toparlanarak tam açık tek tavan kısmı oluşturmaktadır.

Rolingroff
Rolingroff

Ne İşe Yarar?

Her mevsimde sahip olduğunuz mekanların seçenek edilmesini istiyorsanız veya müşteri kitlelerinizi çoğaltmak istiyorsanız en doğru seçimleri ve teknolojiyle ilgili devasa standartlara sahip olmanız gerekmektedir. Bu sistem ile ilgili açılır tavan teknolojisine sahip olduğunuz takdirde mekanınıza her mevsimde müşterileriniz gelerek sizleri yalnız bırakmayacaktır. Bu sistem tüm mekanlarda ve yiyecek meşrubat sektörlerinin mekanlarında seçenek yapılan tek düzenek durumuna gelmiştir. İvedi aşınmaması veya yağışlara karşı metanetli olması da en çok tercih edilen özelliklerinden birisi olmaktadır. Bu nedenle cam adına açılır tavan seçenek tercih edilmektedir.

RolingroffKullanım Alanları;

Bu tasarımlar, genellikle bahçesi bulunan lokanta ve kafelerde çok tercih edilmektedir. Hanelerde, teras, balkon ve veranda gibi alanlarda da sıkça kullanılmaktadır. Açık hava tadını kış aylarında da sürdürmeyi gerçekleştiren düzenek, güneş ışınlarından da maksimum faydalanma sağlamaktadır. Genellikle kış aylarında güneşli zamanlarda, içeriyi sıcak meblağ ve güneş ışınlarından faydalanmayı sağlamaktadır. Yaz aylarında ise açılabilir özelliği sayesinde tekrardan güneşten yararlanma olanakları sağlamaktadır. Nargile salonları, çay bahçeleri, kahvehaneler, lokantalar, restoranlar ve kafeler bu sistemi tercih etmektedirler. Rüzgarlı ve fırtınalı hava olduğu durumda rüzgarın şiddetinden de kaynaklı ses yapmamaktadır. Giriş ve dekor çalışmalarıyla ahenkli tek şeklinde tasarlanmaktadır. Güneş ışınlarından maksimum yararlanmayı sağlayan bu sistem ısı izolasyon özelliklerine sahiptirler. Bu sebepten dolayı ısıtma sistemleri bu kategorilerde sıkça uygulanmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif