Persa Tente Nedir
20 Tem

Evleniriz de ya da iş yerlerinizde açık alanlarda insanları mevsimsel değişikliklerden korumak adına tenteler kullanılmaktadır. Eski dönemlerde bu tenteler sadece kumaştan üretilirken artık günümüzde ahşap veya alüminyum gibi farklı malzemelerle de üretilmektedir. Otomatik alüminyum çatı sistemleri persa sistemi olarak adlandırılmıştır. Malzemesi alüminyum olan bu sistemler insanlara pek çok avantajlar sunmaktadır.

Bu sistemlerin kullanımıyla birlikte iş yerleri çok şık bir görüntü elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra aynı sistem ile evlerde de bu şıklığı yakalamanız mümkün olacaktır. Bu sistemler istediğiniz renklerde olabilmektedir. Bunun yanı sıra mimari açıdan da sizlere sorun yaşatmayacağı bilinmektedir. Tamamı ile otomatik ürünler olan bu sistemler uzaktan kumandalar sayesinde de rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Persaların kendi sensörleriyle beraber havanın değişiklik durumlarına göre de değişebilmektedir.

Persa Tente
Persa

Persa Sistemi Kullanım Alanları;

Açık alanların koruma altına alınmasında çok kaliteli bir sistem kullanmayı düşünen insanlar bu sistemlere yönelmektedirler. Bu yöneldikleri sistemde alüminyum malzemelerine karşı olan güven ve ortaya çıkan görüntü başrolde olmaktadır. Sadece gelişmiş olan işletmeler tarafından sunulan bu sistemler şu şekildedir;

-Kış bahçeleri

-Teras

-Kafe

-Çatı

-Restoran

-Otel

-Büyük balkonlar

Yukarıda gördüğünüz alanlarda bu sistemlerin sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. İnsanlar göz alıcı bir görünüm ve pek çok avantajı sayesinde bu ürünleri çokça tercih etmektedirler.

Profesyonel alanlarda kullanımı ise tamamı ile otomatik bir şekilde kendisini değiştirebilmesinden ötürüdür. İş yerlerinin açık alanlarında havalandırma ya da belirli oranlarda güneş ışınlarına maruz bırakılması için bu sistemler seçilmektedir. Yağmur gibi durumların bulunmadığı belirlenen saatlerde ise bu sistemler otomatik olarak açılır ve sonrasında kendi kendine kapanabilmektedir. Bunun yanı sıra kumandalar sayesinde de uzaktan rahatça kontrol edilebilmektedir. Gerektiği takdirde yöneticiler tarafından müdahale edilerek tamamen kapatılabilmelidir.

Persa sistemleri sizlere çok kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizlerde işletmelerinizin ve evlerinizin şık bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız bu sistemler sayesinde işinizi oldukça kolaylaştırabilirsiniz. Pek çok işletmenin özellikle de kafelerin günümüzde olmazsa olmazı durumuna gelen bu sistemler bunların yanı sıra evlerdeki bahçelerinizde de her mevsimde oturmanız için sizlere imkanlar sunmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif