Persa Nedir
24 Haz

Evlerin ya da işletmelerin açık alanlarında insanları mevsim etkilerinden korumak adına tenteler kullanılmaktadır. Geçmiş yıllarda yalnızca kumaştan üretilen bu ürünler günümüzde ahşap ya da alüminyum gibi farklı malzemelerden de üretilir. Otomatik alüminyum çatı sistemleri kısaca persa sistemi olarak isimlendirilmektedir. Alüminyum malzeme ile üretilen bu sistemler kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar.

Persaların kullanımı ile birlikte işletmeler çok şık bir görünüme kavuşabilmektedir. Benzer bir biçimde evlerde de aynı şıklığın elde edildiğinden bahsedilebilir. İstenen renklerde olabildiğincen mimari açıdan hiçbir sorun yaratmayacaktır. Tamamen otomatik ürünler olarak persalar uzaktan kumanda ile rahatlıkla kontrol edilebilir. Kendi sensörleri ile birlikte havanın durumuna da göre seçil değiştirebilmektedir.

Persa
Persa

Her Alan Kullanılabilen Persa Sistemleri

Açık alanların koruma altına alınmasında çok kaliteli bir ürün kullanmayı düşünen kişiler persa sistemlerine yönelim gösterirler. Bu yönelimde alüminyum malzemeye olan güven ve ortaya çıkan şıklık başroldedir. Yalnızca gelişmiş firmalar tarafından sunulan bu sistemler;

  • Kafe,
  • Restoran,
  • Otel,
  • Kış bahçesi,
  • Çatı,
  • Teras,
  • Büyük balkonlar, gibi alanlarda sıklıkla kullanılabilmektedir.

Profesyonel alanda kullanımı tamamen otomatik bir şekilde kendisini değiştirebilmesinden kaynaklanmaktadır. İşletmelerde açık alanların havalandırılması ya da belirli oranda güneş ışınlarına maruz bırakılması için bu sistem tercih edilmektedir. Yağmur bulunmadığında belirlenen saatlerde otomatik olarak açılıp sonrasında kapanabilmektedir. Uzaktan da rahatlıkla kontrol edilebilir. Gerektiğinde işletme yetkilileri müdahale ederek tamamen kapatabilir.

Persa Sistemleri Nereden Satın Alınır?

Açık alanların koruma altına alınabilmesi için kullanılan bu profesyonel sistemler yalnızca gelişmiş firmalarda sunulmaktadır. Ürünlerin hazırlanması ve montaj işleminin yapılması oldukça zorlu bir süreç olur. Bu sebeple de işletmeler yalnızca Arma Tente gibi yetkin firmalara güvenebilirler.

İstanbul’un herhangi bir bölgesinde bulunan kişiler firmamızın satış ofislerine gelerek ya da telefon numaralarımızı arayarak bizlere ulaşım sağlayabilirler. Persa sistemleri için oluşturulan taleplerin ardından yerinde ölçüm işlemleri yapılır ve üretime başlanır. Sistemler kurulum için hazır hale geldiğinde uzman ekiplerimiz adreslerinize gelerek kurulum işlemlerini ücretsiz olarak tamamlayacaktır. Kurulan sistemin her yönden kusursuz bir şekilde çalıştığından emin olan ekiplerimiz işletmeler ayrılır ve sizleri bu muhteşem sistemle baş başa bırakabilir.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif