Pergola Tente

Pergola Tente

 

Tente modelleri arasından en estetik çözümler olarak kabul edilen pergola tente modellerimiz ile tanışmaya ne dersiniz? Mekanınıza kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak, estetik, işlevsel çözümler sayesinde kusursuz dış mekanlar yaratmaya başlayın. Pergola sistemler diğer bir adıyla raylı sistemler olarak kabul edilmektedir. Uzaktan kumanda yardımıyla çalışır; gölgelik, kötü hava koşullardan korunma konusunda etkin bir şekilde rol oynar. Üstelik sadece belirli bir alanı havalandırma, kapatma, tüm alanları açma, kapama gibi özellikleri sayesinde sizlere tam bir özgürlük sunar. Kumanda yardımıyla hareketli, sabit alanları belirleyebilir. Dilediğiniz zaman dilediğiniz bölgeyi açarak temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz. Pergola sistemi tamamen kapalı tutarak; sıcak ortamlar yaratabilirsiniz. Tamamen otomatik olan pergola tente çözümlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun, tasarım harikası ürünlerdir. Daha detaylı bilgi almak için uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

 

Pergola Tente Nedir?

Pergola tente modelleri arasından en estetik çözümler olarak kabul edilen tente modelleri oldukça kaliteli bir ürün olmaktadır. Mekana kusursuz bir şekilde uyum sağlayan pergola estetik görünüm ve işlevsel çözümler sayesinde kusursuz dış mekanlar oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Pergola sistemler diğer bir adıyla raylı sistemler olarak kabul edilmektedir. İstanbul Arma Tente firması ürünlerini en uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır.

 

Pergola Tente Nerelerde Kullanılır?

Pergola tente nerelerde kullanılır? Sorusu daha önce herhangi bir tente çözümü ile tanışmayan müşterilerimiz tarafından sıkça soruluyor. Tente çözümleri hiçbir zaman tek bir sektöre bağlı kalan bir çözüm değildir. Bireysel ve kurumsal olarak kullanım alanları, kullanım amaçları birbirinden farklı olabiliyor. Yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

  • Bakkallar
  • Restoranlar
  • Kafeler
  • Oteller
  • Kış Bahçesi
  • Balkonlar
  • Teraslar

Kurumsal kullanım alanlarının başta olmak üzere. Müşterilerine açık ama korunaklı bir alan deneyimi sunmak isteyen müşterilerimiz tarafından çokça tercih ediliyor. Bu sayede müşteriler açık alan dahilinde sigara içebiliyorlar. Bireysel kullanım alanlarında konforu yakalamak isteyen müşterilerimiz tarafından sunduğumuz çözümler tercih ediliyor.

Pergola Tente Fiyatları Ne Kadar?

Pergola tente fiyatları belirlenirken birçok farklı etken vardır. Fiyata etki eden etkenler:

  • tente sistemi,
  • tentenin inşa edileceği toplam metraj,
  • tente kalitesi

gibi etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yüksek kalite standartlarına uygun çözümlerle ve hesaplı fiyat avantajlarıyla tanışmak istiyorsanız; yapmanız gereken çok basit. Daha fazla vakit kaybetmeden uzman kadromuzla iletişime geçin. Onlar tüm detaylar hakkında size bilgi sunsun, en hesaplı fiyat avantajını sağlasın.

Oteller ve restoranlar insanlara sunulan hizmetin en üst düzeyde olduğu yerler arasında yer alır. Ülkemizde yemek kültürü çok ileri seviyede olduğu için insanlar yemeklerini yerken bulundukları ortama çok dikkat ederler. Restoran ve oteller de pergola modelleri ile birlikte yemek yenen açık alanları en kullanışlı hale getirmektedir.

 

Pergola Tente İmalatı

İstanbul Tente firması 2008 yılında kurulmuş olup hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren birçok projeyi başarılı bir şekilde tamamlayarak tecrübe ve deneyimini göstermiştir. Tenteler, sanayi, eğitim, konut, otel, cafe restorant ve benzeri alanlarda gölge ve cam sistemleri için hizmet vermeyi sürdüren Arma Firması pergola tente alanında satış ve üretim yapmaktadır.

Firma, İstanbul’da çok farklı tente çeşitleri ve pergola tente ürünü alanında çeşitli satışlar yapmaktadır.

 

 Pergola Tente Modelleri Nasıl Çalışır?

Pergola Tente uzaktan kumanda yardımı ile çalışır. Gölgelik ve kötü hava koşullardan korunma konusunda etkin bir şekilde rol alan pergola tente kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Sadece belirli bir alanı havalandırma ya da kapatma, tüm alanları açma veya kapama gibi özellikleri sayesinde kişilere kullanım açısından kolaylık ve özgürlük sunmaktadır. Kumanda yardımı ile hareketli, sabit alanları belirleyen tente istenildiği zaman istenilen bölgeyi açarak temiz havanın tadını çıkarma imkanı sunmaktadır. Pergola sistemi tamamen kapalı tutarak; sıcak ortamlar oluşturulmaktadır. Tamamen otomatik olan pergola çözümleri yüksek kalite standartlarına uygun, tasarım harikası olan ürünler olmaktadır.

 

İhtiyaçların Tamamını Karşılayan Pergola Tente Modelleri

İşletmeler herhangi bir açık alanda hizmet verecekleri zaman müşterilerine ekstra hizmetler sunmak zorunda kalmaktadır. Kapalı alanlardaki gibi yağmur, rüzgâr ya da güneş ışınlarından müşterilerin korunmaya devam edilmesi gerekir. Bunun yanı sıra hala ışıklandırmaya da ihtiyaç duyulmaktadır.

Satın alınacak olan pergola tente modeli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını muhteşem bir şekilde karşılar. Kapalı haldeyken her zaman dış etmenlerden insanları koruyacaktır. İstenildiğinde açılarak ortamın havalandırılması ve daha ferah bir yapıya kavuşturulması sağlanır. Bunun yanı sıra pergola sistemleri özel aydınlatmalara da sahiptir. Ekstra avize ya da benzeri aydınlatmalar olmadan açık alanlar muhteşem bir şekilde aydınlatılacaktır.

 

Tente Modelleri Nereden Alınır?

Pergola tentelerin siparişini vererek işletmeleri sınıf atlatmayı düşünen kişiler İstanbul’da bulunuyorsa hiçbir endişelerinin olmaması gereklidir. Arma Tente İstanbul’daki her noktaya muhteşem bir tente hizmeti sunar. İşletmelerin markamızın sunduğu hizmetten faydalanması için satış ofislerimize gelmesi ya da telefon ile bizlerle iletişime geçmesi yeterli olur.

Satış ofisimize geldiğinizde işletmeniz için kullanabileceğiniz onlarca farklı tente modelini görebilirsiniz. Tenteler hem görüntü hem de özellik olarak çok farklı seviyelerde olabilmektedir. Bu ürünler arasından seçimlerinizi yapmanız yeterli olur. Sonrasında firmamızın çalışanları ölçülendirme işlemi için işletmelerinize gelirler. Kısa bir süre sonra tenteniz hazır olur ve montaj işlemi için sizleri bir daha ziyaret ederek işlemleri tamamlayabiliriz.

1.819 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif