pergola fiyatları
28 May

İşletmelerin ihtiyaçlarına göre atılan adımlar tentelerde de büyük değişimlere sebep olmuştur. Açık alanların korunması için üretilen tente sistemleri artık otomatik açılıp kapanma özelliğinin yanı sıra estetik görüntüsü ile dikkat çeker. Pergola sistemleri tente sektöründe son dönemin en gözde ürünü olarak gösterilebilmektedir. Kısaca raylı tente sistemi olarak tanımlanabilen bu ürünler birçok farklı ihtiyacı tek başına karşılamayı başaracaktır. 

Tentelerin fiyatları belirlenirken ebatları ön planda olur. Ebatlarının dışında tentelerin sahip oldukları özellikler fiyatlarında belirleyici olacaktır. Pergola tente sistemlerinde ihtiyaç duyulan özelliklerin tamamı yer almaktadır. Bu sebeple de pergola fiyatları tente fiyatlarına göre biraz daha üst seviyede yer alır. Ancak işletmeleri birçok ekstra harcamadan kurtardığı için uzun vadede kazançlı bir yatırım olacaktır. 

Pergola Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Pergola tentelerin kullanımında çok sayıda farklı avantaj elde edilebilir. İlk olarak bu tenteler mimari açıdan oldukça şık bir görünüme sahiptir. Bu sebeple de kafe, bar, otel ya da restoran gibi işletmelerde rahatlıkla kullanılmaktadır. 

Otomatik olarak açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Kumanda ile uzaktan kontrol edilebildiğinden işletmelerde kullanıma çok uygundur. Bu ürünlerin tamamen açılması ya da kapanması şart olmaz. Sahip olduğu raylı sistem ile bir miktar açılması da mümkün olmaktadır. Kullanıcılar istedikleri seviyede tenteyi durdurabilmektedir. Böylece havalandırma işlemleri çok başarılı bir şekilde gerçekleşebilir. 

Pergola tenteler kendi aydınlatma sistemlerine de sahiptirler. Üzerinde yer alan ışık kaynakları ile birlikte akşam saatlerinde korudukları alanı aydınlatabileceklerdir. Pergola fiyatları diğer modellere göre yüksek olsa da bu özellikleri işletmelerin ekstra harcamalar yapmasını engellediğinden tercih edilmektedir. Ekstra aydınlatma ürünlerine ihtiyaç duyulmayacaktır.

Pergola Sistemleri Nereden Satın Alınır?

İstanbul’da bulunan işletmeler harcayacakları paranın karşılığını olabilecek en iyi şekilde almak isterse Arma Tente ile iletişime geçmelidir. Firmamız uzun yıllardır sunduğu hizmetinde her zaman teknolojiyi yakından takip ederek ürünlerini günceller. Pergola sistemleri de firmamız tarafından teknolojinin tüm imkânları kullanılarak hazırlanmaktadır. Sektörün en iyi pergola fiyatları ile alışveriş yapmak isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif