Otomatik Açılır Kapanır Tente

Otomatik Açılır Kapanır Tente

Otomatik açılır kapanır tente modelleri sektörün en üst düzey ürünleri olarak gösterilebilmektedir. Tente denildiğinde aklınıza özel kumaşlardan yapılan basit ürünler geliyor olabilir. Ancak tente sektöründe onlarca farklı gelişme yaşandığından artık çok daha teknolojik ürünler sunulabilmektedir.  Herhangi bir müdahale olmadan kendisi havanın durumuna göre açılıp kapanabilen bu ürünler işletmeler için harika bir seçenek olacaktır.

Maalesef ülkemizde hava durumu oldukça değişken. Çok güneşli bir güne devam ederken bir anda kara bulutlar etrafımızı sarıp yağmurla karşılaşmamıza sebep olabiliyor. Böyle durumlarda tentelerin otomatik olarak açılıp kapanması son derece önemli bir hizmet olacaktır. Bu işlemleri gerçekleştirmesi için herhangi bir kişinin görevlendirilmesine gerek olmaz.

Otomatik Açılır Kapanır Tente
Otomatik Açılır Kapanır Tente

Otomatik Açılır Kapanır Tente Nedir ?

Tenteler balkonlarda, bahçelerde, teraslarda ya da işletmelerin açık alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak otomatik açılır kapanır tente modelleri yalnızca belirli alanlar için uygun olan modeller olacaktır.

Otomatik modeller genellikle profesyonel işletmeler için önemli olur. Balkonlarda ya da bahçelerde bu tarz ürünlere ihtiyaç duyulmaz. Balkonlarda kullanılan tenteler işletmelerdekine göre çok daha küçüktür. Bu sebeple de elle kontrol edilebilmektedir. Gerekirse uzaktan kumandalı ürünler de kullanılarak tenteler daha rahat açılıp kapatılabilir.

İşletmelerde yağmurun başladığı anda müdahale edilmesi gerekli olacaktır. Aksi halde hem müşteriler hem de zaman geçirilen ortamda direkt olarak ıslanır. Bu da insanların işletmeden memnuniyetsiz bir şekilde ayrılmasına sebep olur.

 

Otomatik Açılır Tente

Otomatik açılır tente modelleri oldukça faydalı olduklarından dolayı büyük avantaj sağlamaktadır. Otomatik açılır tente en çok kafe ve restoranlarda kullanılan bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Otomatik açılır tente sayesinde kafelerde ve restoranların açık alan kısımlarında hem yaz hem de kış aylarında kullanıma uygun bir ortam oluşturmaktadır.

Yazın sıcak havalarda açılabilen bu otomatik açılır tente modelleri dış alanı da kullanıma katarak daha geniş alan oluşturma imkanı sunmaktadır. Güneşten rahatsız olunulan durumda kapatılabilmektedir. Kış aylarında ise alanın kapalı alana dönüşmesini sağlayarak mekan sahiplerine olumlu yönde katkı sağlayan bir ürün olmaktadır. Konutlar için ya da bahçe ve teraslarda otomatik açılır tente kullanımı tercih edilmektedir. Yani otomatik açılır tenteler ile her alanda yaz ve kış kullanım kolaylığı sağlanabilmektedir.

 

İstanbul Tente Firması

İstanbul Tente Firması 2008 yılında kurulmuştur. İlgili sektörde ye alan İstanbul Tente firması tente ürünleri ve mekanların ve konutların diğer işleri ile ilgili hayatı kolaylaştıran ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır. İstanbul Tente Firması, üretim ve montaj aşamasında kullandığı tüm malzemelerin ve ekipmanların kaliteli ve uzun ömürlü olmasına oldukça dikkat etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren İstanbul Tente Firması, kurulduğu günden itibaren kaliteli ve güvenilir birçok proje gerçekleştirerek tecrübe ve deneyim kazanmaya devam etmektedir.

 

Otomatik Açılır Tente

 Tente modellerinin sahip oldukları teknoloji ve gelişim sayesinde her geçen günde daha fazla gelişim ve çeşitlilik sağlamaktadır. Otomatik açılır tente modelleri ise açılır kapanır tentelerin en üst modeli olarak gösterilebilir.

 

Otomatik olarak hizmet veren tente modelleri herhangi bir komuta ihtiyaç duymadan otomatik olarak çalışmaktadır. Kendisini yağmura göre açıp kapatabilen modeller olan otomatik tente modelleri kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Otomatik açılır tente sahip olduğu sensörler yardımı ile özelliklerini yerine getirmektedir. Yağmur çok hafif de olsa yağmaya başladığında tenteler kapanmaktadır. İstenildiği zaman uzaktan kumandası sayesinde kontrol edilebilme özelliğine sahiptir.

 

Otomatik açılır tente modelleri balkon ya da bahçelerde kullanımı oldukça zor olan bir ürün olmaktadır. Genellikle daha profesyonel mekanlarda kullanılması doğru olan otomatik açılır tente modelleri oldukça başarılı bir ürün olmaktadır. Tercih edilen otomatik açılır tente modelleri çok sayıda insanı yağmurdan korumayı başarabilen bir kapasiteye sahip olmaktadır. Bu sebep dolayısı ile oteller, restoranlar ya da kafeler için olmazsa olmaz ürünler arasında yerini almaktadır. İşletmelerde tentelerin kullanımında müşterilere rahatsızlık verilmemesi çok büyük önem taşımaktadır. İstanbul Tente Firması Otomatik açılır tente modelleri için oldukça kaliteli ve kullanımı kolay modeller sunmaktadır.

 

 Otomatik Açılır Kapanır Tente İmalatı

 Arma Tente firması tarafından sunulan otomatik açılır tenteler uzun süre garanti kapsamında müşterilere ulaştırılmaktadır. Firmaya gelerek müşteriler taleplerini sunduğunda otomatik açılır tente modellerinin tamamını görme şansını elde etmektedir. Arma Tente Firması, bugüne kadar onlarca farklı modeli müşterilerine sunan çalışanları ile hizmet vermektedir. Müşteri karar verdiği anda adresine gelerek ölçüm işlemleri Arma Tente Firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

Otomatik Açılır Kapanır Fiyatları ?

İşletmeleriniz için son derece teknolojik olan bu ürünü satın almayı düşünüyor olabilirsiniz. Araştırmalarınızı yaptığınızda otomatik açılır kapanır tente satışı yapan firma sayısının çok fazla olmadığını göreceksiniz. Bunun sebebi de bu ürünlerin teknolojik açıdan çok üst düzeyde olan ürünler olmasıdır. Tente satışı yapan firmaların tamamı bu tenteleri müşterilerine sunamazlar. Arma Tente olarak bizler otomatik tente modellerinde müşterilerimize her zaman muhteşem bir hizmet sunuyoruz. Firmamıza gelerek bizlerle yapacağınız görüşmelerde işletmeniz için en doğru ürünleri beraber belirleyebilir. Kafanızda bir ürün belirlediyseniz bu ürünler için de ölçü alma işlemi yapılabilir. Sonrasında üretim ve montaj işlemleri ile birlikte işletmeniz hayalinizdeki görüntüsüne kavuşacaktır.

 

Otomatik Açılır Tente Nedir ? 

Otomatik açılır tente modelleri ise açılır kapanır tentelerin en üst modeli olarak gösterilebilir. Tentelerin sahip oldukları teknoloji her geçen gün artış gösteriyor. Geçmiş dönemde yalnızca insanları güneşten ve yağmurdan koruyan tenteler artık çok farklı imkanlar sunmakta. Tentelerin artık açılıp kapanabilir olması sıcak yaz akşamlarında ortamın çok daha havadar bir hale getirilmesini sağlıyor. 

Otomatik olarak hizmet veren modeller herhangi bir komut vermeden otomatik olarak, kendisini yağmura göre açıp kapatabilen modellerdir. Bunu sahip olduğu sensörler yardımıyla yapar. Yağmur çok hafif de olsa yağmaya başladığında tenteler kapanacaktır. İstenirse uzaktan kumandası ile birlikte de kontrol edilebilir.

Otomatik Açılır Tente
Otomatik Açılır Tente

Otomatik Açılır Tenteler Nerelerde Kullanılır?

Otomatik açılır tentelerin kullanım alanı oldukça. Balkonlarda ya da bahçelerde kullanımı çok fazla önerilen ürünler olmaz. Genellikle daha profesyonel alanlarda kullanılması doğru olacaktır. Tercih edilecek olan otomatik açılır tente modelleri çok sayıda insanı yağmurdan korumayı başarabilir. Bu sebeple de oteller, restoranlar ya da kafeler için olmazsa olmaz ürünler arasında gösterilmektedir.

İşletmelerde tentelerin kullanımında müşterilere rahatsızlık verilmemesi çok büyük önem taşır. Tentelerin elle açılıp kapanması mümkün değildir. En azından uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen modeller tercih edilmelidir. Ancak otomatik tenteler her yönden kusursuz ürünlerdir ve kendileri hava durumuna göre açılıp kapanabilirler. İşletmelerin iş yoğunluğunda düşünmesine gerek kalmadan kendileri hareket ederek tüm misafirleri yağmurdan korumayı başaracaktır.

Otomatik Açılır Tenteler Nereden Alınır?

Otomatik tenteler oldukça özel bir teknolojiye sahiptir. Bu durum biraz daha maliyetli olmalarına sebep olur. Ayrıca özel ürünler olduklarına tente satışı yapan firmaların tamamında bulunmamaktadır. İstanbul’da olup otomatik açılır tente kullanmayı düşünen kişiler her zaman Arma Tente markasını tercih edebilir.

Arma Tente tarafından sunulan otomatik tenteler uzun süre garanti kapsamında müşterilere ulaştırılmaktadır. Firmamıza gelerek taleplerinizi sunduğunuzda otomatik tente modellerinin tamamını görme şansını elde edersiniz. Bugüne kadar uyguladığımız onlarda farklı modeli sizlere sunan çalışanlarımız kararlarınızı verdiğiniz anda adreslerinize gelerek ölçüm işlemlerini gerçekleştirirler. Ölçümlerden sonra üretim ve montaj işlemleri ile otomatik tenteler işletmenizde hazır hale gelecektir.

869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif