Kasetli Tente

Anasayfa » Kasetli Tente

 

Kasetli tente ürünleri günden güne kullanımı artan ve insanlar tarafından tercih edilen tente çeşitlerinden biridir. Müşteri taleplerine bağlı olarak birçok farklı tente ürünü görmek mümkündür. Kasetli tente ise bu ürünler arasında en az yer kaplayanlardan biridir.

Kasetli tente ürünlerini ayrıcalıklı kılan ise iskelet sistemidir. Kaset olarak bilinen tente iskeleti sayesinde aynı anda hem çok az yer kaplayan hem de açıldığında büyük bir kullanım alanı sunan tentelere sahip olmak mümkündür.

Kasetli Tente Nedir?

Kasetli tente işyerleri için hem pratik hem de şık olması nedeni ile tavsiye edilmektedir. Motorlu ve motorsuz kasetli tente seçenekleri ile sunuluyor olması da tercih edilmesinin başka bir nedenidir.

Kasetli tente kullanımı iş yerleri ya da yaşam alanları için sadece kullanışlı bir ortam oluşturmayı olanaklı hale getirmez. Aynı zamanda çok daha kurumsal bir görüntü elde edilmesi için de avantaj sağlar.

Kasetli Tente Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kasetli tente avantajları itibari ile yaşam alanlarında kullanımı en çok tercih edilen tente türlerinden biridir. Özellikle görünüme önem veren kuruluşlar tarafından çok sık talep edilir. Kullanımının günlük hayatta oldukça başarılı olması da önem taşıyan hususlar arasında yer almaktadır.

Ürünleri temelde açıldığından gölge alan oluşturmasının yanı sıra kapandığında da çok şık ve az yer kaplayan bir yapıya sahiptir. Böylece hem kompakt tasarımdan faydalanırken hem de kaset sistemi ile uzun yıllar ürününüzü kullanabilirsiniz. Tente tercih edilirken kaset tente seçilmesinin bazı başka nedenleri de aşağıdaki gibidir;

  • Yılın her mevsimi kullanıma uygundur. Hava koşullarına karşı dayanıklılığı yüksektir.
  • Kaset sistemi gizli olarak bulunur. Böylece görünüm yönünden şık bir görünüm mümkün hale gelir.
  • Tente üzerinde kirlilik görüntüsü oluşmaz.
  • Estetik bir görünümü vardır.
  • Bağlantı noktaları paslanmaz özelliğe sahiptir.
  • Uzun ömürlü kullanım imkanına sahiptir.
  • Kumaş seçeneği yönünden zengin çeşitliliğe sahiptir.
  • Kollu tente kullanımına uygun tüm mekanlarda kasetli tente kullanılabilmektedir.

Kasetli tente ürünleri kurumsal firmamız Arma Tente tarafından üretilmektedir. Bununla birlikte birçok çeşitli tente ürününe bütçe dostu fiyat seçenekleri ile ulaşmak için doğrudan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat seçeneklerinden faydalanmak için tıklayın.

Açık alanlarda, kış aylarında yağmur ve kar sularından, yaz aylarında ise güneş ışınlarından korunmak sağlığımız için çok büyük önem taşır. Uzun vakitler geçirilen alanların tamamı bu sebepten ötürü koruma altına alınmaktadır. Korunma işlemleri geçmiş dönemlerde şemsiyeler ile gerçekleşirken günümüzde tentelerin kullanımı tercih edilir. Çok daha modern bir görünüm sunan tenteler bunun dışında da avantaj barındırmaktadır.

Tente denildiğinde herkesin aklına farklı ürünler gelebilir. Bunun en büyük sebebi tentelerin kendi içerisinde birçok farklı gruba ayrılmasıdır. İşletmeler ya da evler için tercih edilecek olan tenteler arasında insanların en çok tercih ettikleri arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından kusursuz bir şekilde üretilen bu tente modeli kullanıcılarına çok sayıda avantaj sunmaktadır.

Kullanımının Avantajları Neler?

Evlerine ya da işyerlerine kasetli tenteleri taktırmayı düşünen kişiler bu kararlarını uyguladıklarında çok sayıda avantaj elde edeceklerdir. İlk olarak mevsimsel etkilerin tamamından korunmayı sağlar. Tentelerin kapladıkları alan konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için kasetli tente modelleri en doğru tercih olacaktır.

Kasetli tenteler, kapalı haldeyken minimum seviyede yer kaplamaktadır. Açıldığında ise insanların dilediği kadar uzayabilir. Sahip olduğu kaset sayesinde ne kadar büyük olursa olsun güvenlik açığı yaratmayacaktır. Tentelerin ebatları büyüdükçe dayanımlarının azaldığı düşünülür. Ancak bu tente modelinde kullanılan özel kumaşlar sayesinde dayanım düşmeden her zaman üst seviyede bir hizmet almak mümkün olur.

Nereden Alınır?

Çeşitli alanlar için ortaya çıkan tente ihtiyaçlarının karşılanmasında firmamız 2009 senesinden itibaren aralıksız olarak hizmetlerine devam etmektedir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten firmamız, geçmiş dönemde hizmet verdiği en ünlü markaları referans olarak sunmaktan gurur duyar.

Sizler de kaset tente modelleri arasından seçim yaparak çok şık bir ürün satın almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’un Küçükçekmece semtinde bulunan üretim merkezimize gelen misafirlerimiz internet sitesi ya da telefon numaralarımızdan da bizlere ulaşabilmektedir. Taleplerini belirten ve en uygun tenteleri satın almak isteyen kişiler firmamızın yetkililerinden fiyat konusunda bilgi alabilecektir. Sonrasında uygun ödeme seçenekleri ile birlikte alışverişler tamamlanır.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif