Cafe Açılır Kapanır Tavan
26 Haz

Cafeler hepimizin düzenli olarak vakit geçirdiği alanlardan bir tanesi. Yoğun iş temposundan bunaldığımız dönemlerde sevdiklerimiz ile gittiğimiz cafeler stresten belirli bir süre uzaklaşabilmemizi sağlıyor. Cafelerde sürekli olarak açık alanların talep görmesi cafe açılır kapanır tavan fiyatları üzerinde de değişikliklere sebep oldu. Artık cafelerin tamamı bu teknolojiyi kullanarak müşterilerine daha kaliteli bir ortam sunuyor.

Cafelerde sıklıkla kullanılmaya başlayan açılır kapanır tavanlar birçok farklı avantajı bünyesinde barındırır. İlk olarak tüm dış etmenlerden müşterilerin korunmasını sağlayacaktır. Kar, yağmur ya da güneş ışınları bu ürünler sayesinde müşterilere ulaşamaz. Problem yaratacak bir etmen olmadığında tavanların açılması ortamın daha ferah bir yapıda olmasını sağlar. İnsanlar genellikle açık alanları tercih ettikleri için bu tarz yerlerde zaman geçirmekten mutlu olacaklardır.

Cafe Açılır Kapanır Tavan Fiyatları
Cafe Açılır Kapanır Tavan Fiyatları

Cafe Açılır Kapanır Tavan Fiyatları Neye Göre Değişir?

Cafelerin bu hizmeti alırken ödemeleri gereken bedeller değişiklik göstermektedir. Burada cafelerin tercihleri son derece önemli olur. İlk olarak açılır kapanır tavanların ebatları fiyat üzerinde etkilidir. Bu tavanlar metrekare üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Cafelerin açık alanları ne kadar büyükse cafe açılır kapanır tavan fiyatlarıda o kadar yüksek olur.

Tavanların sahip oldukları teknolojiler de fiyatların artışında etkilidir. Bazı modellerde tavanlar yalnızca tamamen açılıp kapanma özelliği gösterirler. Bazı modeller ise istenen her seviyede durdurularak kullanılabilmektedir. Tavanlar sensörler ile otomatik bir hale getirilebilirler. Yağmur başladığında otomatik olarak kapanan, bittiğinde otomatik olarak açılan tavanlar yer almaktadır. Ayrıca kendileri korudukları alanı aydınlatan tavanlar da daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurlar.

Cafe Açılır Kapanır Tavan Nereden Alınır?

Cafeler tavanlarında bu teknolojiyi kullanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmak istiyorsa Arma Tente markasını tercih etmelidir. Firmamızı İstanbul’un tente ve açılır kapanır tavan sektöründe bir numaraları firmasıdır.

Müşterilerimize sunulan cafe açılır kapanır tavan fiyatlarıher zaman sektörün en avantajlı teklifleri olacaktır. Firmamızın sunduğu kalite tüm ürünlerine yansırken onlarca yıl kullanılabilecek bir tavan satın alınmış olur. Firmamıza verilen siparişlerden sonra hemen ekiplerimiz ölçülerin alınması için işletmeye gelerek çalışmalarına başlarlar. Günün istenilen saatinde bu çalışmalar gerçekleşebilmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara
Yardım istermisiniz? Aktif