Tenteci İstanbul
Anasayfa » Blog

Blog

Otomatik Motorlu Pergola Tente Fiyatları

Otomatik tente sistemleri fiyatları ürün modeline göre değişim göstermektedir. Pergola tente sistemleri led aydınlatmalı olarak standart şekilde üretilmekte ve fiyatlandırılmaktadır. Firmamız Pergola ve diğer tente modellerini dilerseniz montajsız olarak adrese paket teslim olarak satmaktadır. Montaj fiyatı ürün fiyatından düşülerek teslim edilmektedir. Ürünümüzde hiç bir şekilde çin malı motor yada aksesuar kullanılmamaktadır. Otomatik led aydınlatmalı katlamalı raylı tente fiyatı : 299 ...

Devamını Oku »

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyat listesi Ürünlerimiz Avrupa Akrilik kumaş ve Yerli akrilik kumaş seçenekleri yanında Fiyat bakımından daha uygun olan PVC Polyester branda kumaşları ile de satılmaktadır. Mafsallı sistem tenteler metre olarak fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlarımız minimum 3 metre genişliğinde ölçüye sahip tente modellerinde geçerlidir. MANÜEL SİSTEM FİYATLARI  Polyester kumaşlı manüel mafsallı tente fiyatı : 239 TL+KDV Yerli Akrilik Su geçirmez manüel tip ...

Devamını Oku »

Tente Tamiri

Tente tamiri hızlı tente tamir servisi hizmeti. Tente tamircisi olarak sektörde yıllardır hizmet veren firmamız tamir işlemlerini kısa sürede yapmaktadır. Tente kol tamiri ve onarımı motor tamir işlemleri tente kumaş değişimi gibi hizmetler vermekteyiz.

Devamını Oku »

Tente Motoru

Tente motorunu tenteciden alın. Arızalanmış tente motorları firmamız tarafından onarılmakta ve yenilenmektedir. Balkon tenteleri otomatik açılır kapanır tente ve teras güneşlik sistemleri mafsallı tentelerin tamirini en uygun fiyat garantisi ile yapıyoruz.

Devamını Oku »

Tente Kumaş Değişimi

ESKİYEN VE YIRTILAN YADA GÜNEŞTEN SOLAN TENTELERİNİZİ KISA SÜREDE DEĞİŞTİRELİM. Tente kumaş değişimi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. Avrupa ve yerli kumaş seçenekleri ile uygun fiyat avantajlarını sizlere sunmaktayız. Polyester ve akrilik kumaşlar firmamız bünyesinde mevcuttur. İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün servis imkanı sunan tenteci firmamız  ücretsiz keşif hizmetide vermektedir.    

Devamını Oku »

Otomatik Katlanır Çatı

Ev ve iş yeri için ideal otomatik açılır kapanır tavan sistemleri en uygun fiyat garantisi ile arma tente sistemlerinde. Kumanda ile kullanabileceğiniz motorlu bir sisteme sahip olan ürün aydınlatma sisteminde bünyesinde bulundurmaktadır. Hiç bir yapı ruhsatı gerekmeden kullanım yapabilirsiniz.

Devamını Oku »

Otopark Tentesi

Otopark tentesi araç park etmek için kullanılabilen bu ürünler sabit ve raylı olarak imal edilmektedir. Otopark tente sistemleri ışıklı ve led aydınlatma seçenekleri ile satılmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır.

Devamını Oku »

Mağaza Tentesi

Mağaza tentesi Mobilya mağazası,beyaz eşya mağazası gibi yada giyim mağazaları ön kısımlarında güneşten korunmak ve yağmur suyunun dükkanın camlarını ıslatmasını önler. Mağazalarınız için otomatik ve manüel sistemler mevcuttur.  

Devamını Oku »

Market Tentesi

Market tentesi market manav reyonlarında ürünlerin yağmur ve güneşten zarar görmemesi için kullanılan bir gölgelik sistemidir. Bu tente modeli manüel olarak yada otomatik olarak açılır kapanır şekilde montaj edilebilir. Uzaktan kumanda seçeneği ile market kasasında otururken tek tuşla tenteyi açıp kapatabilirsiniz. Marketler için Uygun Tente Modelleri Hiç bir yapı ruhsatı gerekmeden kullanabileceğiniz ışıklı ve ışıksız model tenteler yada sabit olarak ...

Devamını Oku »

Tente ve Pergola S.S.S

Aklınıza takılan tüm sorunlara Buradan cevap vermeye çalışacağız. Tüm sistemler ile ilgili sorunlarınıza burada çözüm bulabilirsiniz.

Devamını Oku »
İstanbul Tenteci
Hemen Ara